-13%

Kulturkollisjonen mellem hund og menneske - Norsk udgave - RESTSALG

Lager: På lager
259,00
298,00
Du sparer: 39,00
Model/varenr.: can23

Kulturkollisjonen mellem hund og menneske. I bogen lærer du hvordan du socialicere din hund

Kulturkollisjonen mellem hund og menneske - Norsk udgave

Denne hundebog af Jean Donaldson giver stof til eftertanke. Mange hundeejere bliver dybt skuffede når de opdager at man er nødt til at bruge godbidder og andre typer belønning i træningen - Hunden skal jo adlyde "fordi vi siger det". Skal den ikke? 

Hunde er simple dyr. De gør ingenting for at tilfredsstille hundeejeren - de gør det som bedst kan betale sig for dem selv, og her er det hundeejerens job at give hunden de rigtige erfaringer. I bogen lære du hvordan man socialicere hunden.

Bogen er skrevet på Norsk

 

Derfor kan du trygt handle hos DYRELAGERET.DK:

  • Leveringstid: 1-3 hverdage for lagervarer.
  • Alle ordrer tillægges et ekspeditions- og miljøgebyr på kr. 10,95
  • Fragt: Gratis ved afhentning på Nejstdalen 3, 9850  Hirtshals
  • Fragt: Levering til GLS Pakkeshop kr. 39,00
  • Fragt: Levering til din adresse med GLS (hvis varen må stilles) kr. 59,00
  • Fragt: Samlet bestilling for over kr. 499,00, gratis levering
  • Skriv gerne i kommentarfeltet hvor varen må stilles, hvis du ikke er hjemme - så undgår du forsinkelser i leveringen.
  • Fragtfrie varer: Hundefoder (små sække dog undtaget)
  • BEMÆRK: Hvis du har betilt en fragtfri vare - kan du altid supplere din ordre med andre varer - og din ordre er STADIG FRAGTFRI.
  • Returret: 60 dage
  • Prisgaranti